MARIANNE

 

IMG_5368

Olen 2 väikese tütre ema ja ümbritsetud alati lastega, ükskõik kus ma olen või mida teen. Tänu sellele olen õppinud vaatama maailma ka läbi lapse silmade. Olen õppinud nautima päeva ja hetke sellisena nagu need on, mitte sellistena nagu need oleks võinud olla. Erialalt olen personalijuht (töötanud sel alal ligi 8 aastat), kuid viimased 4 aastat, mil mu elu on täitunud tohutu rõõmuga, mida pakuvad üksnes lapsed, olen mõistnud, et ma ei soovi, et see aeg mööduks. Kui oma lapsed kasvavad, siis Lolo Pepe kaudu jäävad mulle alati “mu enda pisikesed” lapsed alles, sest Lolo Pepe lapsed on justkui mu enda lapsed – olen loonud neile keskkonna, mida sooviksin ka enda lastele ning valinud lapsehoidjad, kelle hoolde usaldaksin ka enda lapsed.

Idee luua Lolo Pepe lastehoid sündiski mu enda ja minu pere vajadusest. Ma ei leidnud kohta, kuhu oleksin oma lapsed usaldanud. Kuna südamerahu on hindamatu väärtusega, oli ainus võimalus luua lastele sobiv koht ise. Omandasin ka lapsehoidja kutse ning läbisin esmaabi koolituse. Lolo Pepe’s töötan juhatajana ning asendusõpetajana.

Armastan laste siirust, hellust ja võimet tunda rõõmu pisiasjadest. Nagu meie hoius seinal ka kirjas, siis lastel ei ole seitset maailma imet, neid on seitse miljonit. Koos neid imesid avastada on kirjeldamatult hea ja uhke tunne. Töö lastega on kõige tänuväärsem töö ning positiivne kogemus kollektiivist paneb aluse tugeva isiksuse kujunemisele.