LAPSEVANEMAD MEIST

 
Et pakkuda võimalikult head ja kvaliteetset lapsehoiuteenust, viime aeg-ajalt läbi anonüümseid kliendiküsitlusi ning väga suur rõõm on saada positiivset vastukaja ning teada, et nii vanemad kui lapsed on meiega rahul ja rõõmsad.

Laste areng, heaolu ja turvalisus on meile prioriteetideks ning perede rahulolu on meile suurimaks komplimendiks. See paneb südame naeratama!

 

LAPSEVANEMAD ON KIRJELDANUD MEID NII:

  • “Lolo Pepe on sõbraliku ja meeldiva õhkkonnaga lastehoid, kus lapsed tunnevad end koduselt. Laps on alati rõõmus lastehoidu minemisel.”
  • “Meeldib, et laste grupp on väike, mis võimaldab individuaalset lähenemist lastega tegelemisel. Väga meeldib elava ja positiivse loomuga lasteaia kasvataja Paula. Peale selle on hea kommunikatsioon lastevanemate ja lastehoiu personali vahel.”
  • “Lolo Pepe on soe ja usaldusväärne. Tore, et on olemas koht, kuhu saab oma pisikese südamerahuga jätta!”
  • “Meile meeldivad väga kasvatajad. Hommikuti võtavad nad meid alati rõõmsalt vastu, nii tore on selliste inimeste juurde oma last päevaks jätta. Mulle meeldib selle hoiu stabiilsus, hoidjad ei vahetu, iga päev ei ole uus laps harjutamas jne…Meeldib, et lastega viiakse läbi erinevaid arendavaid tegevusi.”