PAULA

IMAG0436Olen iseloomult aktiivne, avatud ja hea suhtlemisoskusega rõõmsameelne lapsehoidja. Vanemad ütlevad, et olen ideedegeneraator. Tegelen naiste saalihokiga ja meeldib olla aktiivne. Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogilises seminaris lapsehoidja eriala ning on läbitud põhjalik esmaabi koolitus.Minu lapsehoidmiskogemus ulatub 10 aasta taha, mil hakkasin hoidma mõne tunni haaval tuttavate üheksakuust last. Olen olnud tema lapsehoidja nüüdseks palju aastaid ja sellest kujunes välja minu huvi laste vastu. Aasta aega olen olnud ühes peres hoidja kahele lapsele, nelja aastasele ja kahe aastasele ning veel ühes peres, kus kasvamas samuti kahe aastane laps. Veel olin aasta aega lapsehoidja peres, kus on kaks last – ühene ja kolmene. Sain kogemuse tegeleda ja kanda vastutust mitme pisikese lapse eest korraga. Kogesin, kuidas lastega reisil käia: olin perega kaasas mitmel välisreisil, kus minu vastutada oli kõik lastega seonduv. Sain nende ülesannetega hästi hakkama ja pere oli minuga väga rahul. Mulle usaldati lapsed ka pikemaks ajaks üksinda hoidmiseks, näiteks kui lapsevanemad nädalasel pulmareisil viibisid, siis hoidsin kahte last korraga. Samuti olen saanud kogemuse hoida nelja last neli ööpäeva. Olen olnud lapsehoidja praktikal ka lastehoius nimega “ Lahe Koht”, kus olin kasvatajaks 1,5-3,5 aastastele lastele. Tunnen, et tulen selle tööga väga hästi toime ning see pakub mulle suurt rõõmu tuues mu ellu palju päikest.

Oskan lastele leida nende eale vastavad tegevused, et neil igav ei oleks. Olen käinud oma hoiulastega näiteks koos seenel, marjul ja kaasanud neid igapäevastesse toimetustesse, et arendada laste teadmisi ja silmaringi. Mul on oskus lapsed end kuulama panna ja muuta tegevused nende jaoks kaasahaaravaks. Olen kannatlik, ei nõua lastelt võimatut ning minu pingetaluvus on kõrge.

Suur rõõm on töötada valdkonnas, mida ma armastan. Usun, et suudan edukalt rakendada oma seniseid teadmisi ja kogemusi ning nendele toetudes pakkuda Lolo Pepe lastevanematele kvaliteetset teenust ning ka ise seeläbi veelgi õppida ja areneda.

Parim kingitus on lapse naeratus!